koscio 3Parafia pw. Błogosławionej Karoliny Kózki

35-505 Rzeszów, ul. Kościelna 15A

tel.:  609 259 834     mail:

rorarty ban

1 minute | 208 words

 "Najświętsza Maryja Dziewica w czasach, w których żyjemy, nadała tej modlitwie szczególną wartość. Niezależnie od tego z jakimi problemami się borykamy: stałymi bądź tymczasowymi, czy dotyczą życia publicznego czy prywatnego, każdy z nich może rozwiązać różaniec. Nie ma trudności, która nie zostałaby wyjaśniona przez tę modlitwę"

s. Łucja z FatimyTeal Illustrated Science Fair Poster

Zbliża się miesiąc październik, a wraz z nim – miesiąc różańcowy. Matka Boża w objawieniach wielokrotnie powtarzała, jak ważna to modlitwa i jak wiele łask można przez nią wyprosić. Odpowiadając na wezwanie Maryi pragniemy gromadzić się we wspólnocie parafialnej na wspólnej modlitwie. Czynimy to każdego dnia o godz. 17.30 przed Najświętszym Sakramentem. Modlitwa różańcowa jest tak prosta i zarazem piękna, ze odmawiać ją może każdy od dziecka do staruszki. Dlatego w naszym kościele różaniec mówią wszyscy od najmniejszych dzieci az do dorosłych osób.

rozaniec m

Dzieci 1 października otrzymają plansze a w kolejne dni naklejki. Każdego dnia do domu będzie losowana figurka Matki Bożej.

 

Zapraszamy całymi rodzinami do wspólnej modlitwy różańcowej!

Transmisja na żywo

Transmisja YouTube

indeks

ADWENT 2

Licznik odwiedzin

04526882
DzisiajDzisiaj379
Ten tydzieńTen tydzień4009
Ten miesiącTen miesiąc5571

Kalendarz spotkań grup duszpasterskich

Kalendarz wydarzeń

   oaza lso diecezja rz DRcaritas dzielo