Rozpoczęcie nabożeństw fatimskich w naszej parafii
1 minute
| 118 words
- Szczegóły
- Kategoria: Aktualności
- Opublikowano: środa, 13, maj 2026 21:55
- Odsłony: 120
Dzis 13 maja rozpoczęliśmy w naszej parafii tegoroczne nabożeństwa fatimskie. Był to wyjątkowy wieczór, ponieważ dziękowaliśmy za 10 lat wspólnej modlitwy fatimskiej w naszej wspólnocie.
Mszy Świętej przewodniczył ksiądz Proboszcz, a słowo Boże wygłosił ks. Radosław Banaś, kapelan szpitala im. Szopena w Rzeszowie. W homilii przypomniał nam trzy wezwania Matki Bożej Fatimskiej: modlitwę, post i pokutę.
Po Eucharystii wyruszyliśmy w procesji fatimskiej, rozważając tajemnice różańca świętego i zawierzając Maryi nasze intencje, rodziny oraz całą parafię.
Zapraszamy do wysłuchania dzisiejszej homilii:

























