Dziś poznaliśmy decyzje Księdza Biskupa dotyczące tegorocznych zmian duszpasterskich w naszej diecezji.
Z wdzięcznością przyjmujemy informację, że w naszej parafii nadal będą posługiwać jako wikariusze ks. Marian, ks. Paweł i ks. Michał.
Jedyna zmiana dotyczy ks. Damiana, kapelana Szpitala MSWiA, który będzie zamieszkiwał w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie. Dziękujemy Księdzu Damianowi za obecność, życzliwość i wszelką pomoc w naszej parafii.
Jednocześnie cieszymy się, że pozostali nasi duszpasterze nadal będą tworzyć wraz z nami wspólnotę parafialną.

















