W ubiegłym tygodniu uczniowie klas III z wraz z wychowawcami, rodziacami oraz ks. Michałem udali się do Zabawy. Było to zakończenie białego tygodnia oraz dziękczynienie za możliwość pełnego udziału w Eucharystii.
Dzieci odwiedziły miejsce życia i męczeńskiej śmierci bł. Karoliny. Uczestniczyliśmy także w dziękczynnej Eucharystii oraz poznaliśmy historię i realia życia ludzi w XX w.

















