W piękny, sobotni dzień 23 maja uczniowie klas trzecich Szkoły Sióstr Pijarek przystąpili do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Był to wyjątkowy moment pełen radości, wzruszeń i duchowych przeżyć dla dzieci oraz rodzin.
Z całego serca gratulujemy wszystkim dzieciom tego ważnego kroku na drodze wiary. Niech Jezus obecny w Eucharystii prowadzi Was każdego dnia, obdarza swoją miłością, pokojem i błogosławieństwem.


















