Chcesz przeżyć coś wyjątkowego? Szukasz dobrej ekipy, nowych przyjaźni i miejsca, gdzie możesz zrobić coś ważnego?
Służba ministrancka to nie tylko pomoc przy ołtarzu. To także:
- nowe przyjaźnie i świetna atmosfera,
- nauka odpowiedzialności i współpracy,
- wspólne wyjazdy, spotkania i wydarzenia,
- możliwość bycia bliżej Jezusa i życia parafii.
Nie musisz mieć doświadczenia – wystarczy chęć i otwarte serce!
Spotkanie organizacyjne: środa, 27 maja o Godz. 18:40
Zapraszamy wszystkich chłopców,od klasy 2 SP którzy chcą dołączyć do naszej ministranckiej wspólnoty!















