koscio 3Parafia pw. Błogosławionej Karoliny Kózki

35-505 Rzeszów, ul. Kościelna 15A

tel.:  609 259 834     mail:

2 minutes | 346 words

baner

 

 

Apelujemy o aktywne włączenie się do głosowania na zadania, zgłoszone w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2023, jn:

Zadania z naszego osiedla:


Kategoria I
Zadanie nr 7 Budowa publicznej drogi gminnej KDL.2 - odcinek A-B.

Kategoria II
Zadanie nr 40 Urządzenie parku w rejonie SP18 przy ul. Bł. Karoliny.

Kategoria III
Zadanie nr 88 Spotkania muzyczno-artystyczne na osiedlu F. Kotuli.

 

Już od 5 września do 7 października każdy nawet najmłodszy mieszkaniec Rzeszowa, będzie mógł oddać swój głos i sprawić, że w najbliższej okolicy pojawi się plac zabaw, a sąsiedzi zobaczą ciekawy film pod chmurką lub zorganizują piknik dla osiedlowej społeczności.

Głosować można z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do internetu. Głosowanie odbywa się jednorazowo, w związku z tym bardzo prosimy o uważne przeczytanie komunikatów i instrukcji, ponieważ nie jest możliwe ponowne oddanie głosu.

Na proces głosowania składa się:
1) weryfikacja osoby głosującej poprzez wskazanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, a następnie aktywacji poprzez SMS. Aktywacja procesu głosowania odbywa się poprzez kod identyfikacyjny przesłany na numer telefonu komórkowego.
2) zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych;
3) wybór projektów.

Po zakończeniu głosowania zostanie wygenerowana informacja potwierdzająca głosowanie. Dodatkowo na wskazany numer telefonu zostanie przesłana informacja z wybranymi projektami wraz z punktacją. Na jeden numer telefonu do aktywacji poprzez kod SMS mogą zagłosować 3 osoby. Głosować mogą też dzieci i młodzież.

Aby oddać głos w punkcie do głosowania, należy mieć przy sobie dokument tożsamości. Lista punktów, w których można oddać głos, zostanie również opublikowana na stronie rbo.erzeszow.pl. Poniżej wzór karty do głosowania:

Karta do głosowania.

Więcej informacji:

Rzeszów Stolica Innowacji

Rzeszowski Budżet Obywatelski

 9989588ef8b44ad2b76780b548a46b65 0001

9989588ef8b44ad2b76780b548a46b65 0002


OD POPARCIA I ZAANGAŻOWANIA TWOJEGO, TWOJEJ RODZINY I ZNAJOMYCH ZALEŻY CZY ZGŁOSZONE INWESTYCJE BĘDĄ ZREALIZOWANE WŁAŚNIE TUTAJ NA NASZYCH OSIEDLACH.

Kalendarz spotkań grup duszpasterskich

   oaza lso diecezja rz DRcaritas dzielo  indeks

Kalendarz wydarzeń