koscio 3Parafia pw. Błogosławionej Karoliny Kózki

35-505 Rzeszów, ul. Kościelna 15A

tel.:  609 259 834     mail:

1 minute | 221 words

Czwartek to drugi dzień peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej w naszej parafii.

Ten dzień rozpoczął się godzinkami o godzinie 6:10, a nastepnie Mszą Świętą.
O godzinie 9:00 miała miejsce modlitwa różańcowa  podczas której rozważaliśmy część światła w intencji kapłanów, sióstr zakonnych, kleryków oraz o nowe powołania z naszej parafii. Modlitwę poprowadził ks. Mateusz.

pfig 003

Ks. Marian poprowadził różaniec o godzinie 11:30, podczas której rozważana była część bolesna różańca w intencji rodzin naszej parafii.

Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15:00 rozpoczęliśmy dzisiejszą Adorację Najświętszego Sakramentu.  W koronce ks. Paweł wraz zgromadzonymi w kościele, modlił się o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników.

pfig 004

A o godzinie 17:00 rozważalismy część chwalebną Rózańca Świętego podczas którego odczytywane były prośby i podziękowania składane przez cały dzisiejszy dzień przy figurze Matki Bożej Fatimskiej. Różaniec poprowadził ks. Michał.

pfig 007


O godzinie 17:45 pożegnaliśmy figurę Matki Bożej Fatimskiej, która powędrowała do sąsiedniej parafii. Pożegnania dokonał ksiądz Proboszcz naszej parafii, który zawierzył wszystkie rodziny naszej parafii pod opiekę Matki Bożej.

 pfig 013

pfig 026

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Zakończenie peregrynacji.

Transmisja na żywo

Transmisja YouTube

indeks

Nowenna do

Matki Bożej

   

Nowenna do

bł. Karoliny

MB NP m1            Karol k m

Aby wpisać intencję wybierz Nowennę klikając na dany obrazek !

Licznik odwiedzin

04388949
DzisiajDzisiaj1048
Ten tydzieńTen tydzień1048
Ten miesiącTen miesiąc2584

Kalendarz spotkań grup duszpasterskich

Kalendarz wydarzeń

   oaza lso diecezja rz DRcaritas dzielo